Výsledky 3. ročníku

3. roč­ník Flau­to­vá­ní skon­čil s násle­du­jí­cí­mi výsled­ky, kte­ré se vám zob­ra­zí po kli­ku sem

Děku­je­me všem za krás­né výko­ny a bude­me se těšit za rok na vidě­nou.

0. kate­go­rie
Umís­tě­níJmé­no a pří­jme­níŠko­la, vyu­ču­jí­cí, kore­pe­ti­torbodo­vý prů­měr
ZLATÉ PÁSMOVilém Lan­gá­šekBrno
Micha­e­la Kou­del­ko­vá
23.33
ZLATÉ PÁSMOBeá­ta Bár­to­váZUŠ Uni­čov
Uni­čov
Kris­tý­na Some­ro­vá
Kris­tý­na Some­ro­vá
22
ZLATÉ PÁSMOKlá­ra Švepe­šo­váZUŠ v Tře­bo­ni
Tře­boň
Miroslav Kůzl
Lucie Sla­ni­no­vá
21.33
ZLATÉ PÁSMOAbi­gail Kop­po­váZUŠ Vítěz­sla­va Nová­ka
Jin­dři­chův Hra­dec
Bar­bo­ra Pla­chá
Bar­bo­ra Pla­chá
21
STŘÍBRNÉ PÁSMOMichal TesařZUŠ Vítěz­sla­va Nová­ka
Jin­dři­chův Hra­dec
Michal Lamač
Anto­nie Lama­čo­vá
19.67
STŘÍBRNÉ PÁSMOLukáš Tla­paZUŠ F. Pišin­ge­ra, Trho­vé Svi­ny
Trho­vé Svi­ny
Blan­ka Daš­ko­vá
Blan­ka Daš­ko­vá
19.67
STŘÍBRNÉ PÁSMOEva Liš­ko­váZUŠ Uni­čov
Uni­čov
Kris­tý­na Some­ro­vá
Kris­tý­na Some­ro­vá
19
STŘÍBRNÉ PÁSMOLin­da Sochac­káSZUŠ Natana­el
Čes­ký Heršlák
Blan­ka Daš­ko­vá
Daniel Tácha
19
1. kate­go­rie
Umís­tě­níJmé­no a pří­jme­níŠko­la, vyu­ču­jí­cí, kore­pe­ti­torbodo­vý prů­měr
ZLATÉ PÁSMOTade­áš Tva­rohZUŠ F.Pišingera, Trho­vé Svi­ny
Trho­vé Svi­ny
Blan­ka Daš­ko­vá
Mgr.Michael Trös­tl
23.33
ZLATÉ PÁSMOEliš­ka Pra­žá­ko­váZŠ a ZUŠ Bez­drev­ská
Čes­ké Budě­jo­vi­ce
Jana Hon­so­vá
Lyud­my­la Izu­gra­fo­va
22
ZLATÉ PÁSMOMar­ké­ta Štum­baue­ro­váDru­há sou­kro­má ZUŠ, s.r.o.
Čes­ké Budě­jo­vi­ce
Ven­du­la Tischle­ro­vá
V. Tischle­ro­vá, Bar­bo­ra Pla­chá
21.33
STŘÍBRNÉ PÁSMOKate­ři­na Čer­má­ko­váZUŠ Vítěz­sla­va Nová­ka
Jin­dři­chův Hra­dec
Mari­án Miku­la
Anto­nie Lama­čo­vá
19.67
STŘÍBRNÉ PÁSMOAnna Kaš­tov­skáDru­há sou­kro­má ZUŠ, s.r.o.
Čes­ké Budě­jo­vi­ce
Ven­du­la Tischle­ro­vá
V. Tischle­ro­vá, Bar­bo­ra Pla­chá
18.67
BRONZOVÉ PÁSMOAlž­bě­ta Voj­tě­cho­váZŠ a ZUŠ Bez­drev­ská
Čes­ké Budě­jo­vi­ce
Jana Hon­so­vá
Lyud­my­la Izu­gra­fo­va
17
BRONZOVÉ PÁSMOHele­na Vydro­váZŠ a ZUŠ Bez­drev­ská
Čes­ké Budě­jo­vi­ce
Sta­ni­sla­va Habro­vá
Sta­ni­sla­va Habro­vá
17
2. kate­go­rie
Umís­tě­níJmé­no a pří­jme­níŠko­la, vyu­ču­jí­cí, kore­pe­ti­torbodo­vý prů­měr
ZLATÉ PÁSMOPavel MarekZUŠ Vla­di­mí­ra Ambro­se
Pro­s­tě­jov
Iva­na Šmidro­vá
Iva­na Šmidro­vá
21.33
ZLATÉ PÁSMOAmélie EkslerZáklad­ní umě­lec­ká ško­la Orchi­dea cla­sic s.r.o.
Brno
Aleš Novot­ný
Sil­vie Sommro­vá
21
STŘÍBRNÉ PÁSMOKlá­ra NováZUŠ Anto­ní­na Dvo­řá­ka
Pří­bram
Ive­ta Šmo­lí­ko­vá
Pavel Šmo­lík
19
STŘÍBRNÉ PÁSMOKlá­ra Pospí­ši­lo­váZUŠ Uni­čov
Uni­čov
Kris­tý­na Some­ro­vá
Věra Tur­ko­vá
19
STŘÍBRNÉ PÁSMOZuza­na Kýro­váZáklad­ní umě­lec­ká ško­la Orchi­dea cla­sic s.r.o.
Brno
Aleš Novot­ný
Sil­vie Sommro­vá
18.67
STŘÍBRNÉ PÁSMOIsa­be­la Fial­ko­váZáklad­ní umě­lec­ká ško­la Boro­va­ny
Boro­va­ny
Bc. Lucie Kolá­řo­vá
Bc. Lucie Kolá­řo­vá, Mgr. Marie Fial­ko­vá
18.33
3. kate­go­rie
Umís­tě­níJmé­no a pří­jme­níŠko­la, vyu­ču­jí­cí, kore­pe­ti­torbodo­vý prů­měr
ZLATÉ PÁSMOJan DušekZUŠ B. Jere­mi­á­še
Čes­ké Budě­jo­vi­ce
Mar­ké­ta Zik­mun­do­vá
MgA. Kate­ři­na Malí­ko­vá
22.67
ZLATÉ PÁSMORóza Týmlo­váZUŠ Pia­ris­tic­ké náměs­tí
Čes­ké Budě­jo­vi­ce
dipl.mus. Lucie Duš­ko­vá
Mgr. Mile­na Zahra­di­lo­vá
21.67
ZLATÉ PÁSMOZuza­na Martín­ko­váZUŠ Pia­ris­tic­ké náměs­tí
Čes­ké Budě­jo­vi­ce
dipl.mus. Lucie Duš­ko­vá
Mga. Mile­na Zahra­di­lo­vá
21
STŘÍBRNÉ PÁSMOTina Liso­váZUŠ Pia­ris­tic­ké náměs­tí
Čes­ké Budě­jo­vi­ce
dipl.mus. Lucie Duš­ko­vá
Mga. Mile­na Zahra­di­lo­vá
20.67
STŘÍBRNÉ PÁSMOAnna Madě­ry­čo­váZUŠ Vítěz­sla­va Nová­ka
Jin­dři­chův Hra­dec
Bar­bo­ra Pla­chá
Bar­bo­ra Pla­chá
18.67
BRONZOVÉ PÁSMOJakub HádrZUŠ Vla­di­mí­ra Ambro­se
Pro­s­tě­jov
Iva­na Šmidro­vá
Iva­na Šmidro­vá
17
4. kate­go­rie
Umís­tě­níJmé­no a pří­jme­níŠko­la, vyu­ču­jí­cí, kore­pe­ti­torbodo­vý prů­měr
ZLATÉ PÁSMOLukáš HrdýZUŠ Zlín — Již­ní Sva­hy
Zlín
Marek Smet­ka
Rena­ta Smet­ko­vá
Anto­nie Lama­čo­vá
23
ZLATÉ PÁSMOŠtě­pán Kne­slZUŠ Rož­nov pod Rad­hoš­těm
Rož­nov pod Rad­hoš­těm
Jar­mi­la Fabi­á­no­vá
Iva­na Kne­slo­vá
21.67
ZLATÉ PÁSMOZuza­na Vota­vo­váZUŠ Vítěz­sla­va Nová­ka
Jin­dři­chův Hra­dec
Mari­án Miku­la
Anto­nie Lama­čo­vá
21.67
BRONZOVÉ PÁSMOZuza­na Pet­řval­skáZUŠ Rož­nov pod Rad­hoš­těm
Rož­nov pod Rad­hoš­těm
Jar­mi­la Fabi­á­no­vá
Ale­na Tom­ko­vá
17
BRONZOVÉ PÁSMOŠtě­pán­ka Kně­žín­ko­váZUŠ Vítěz­sla­va Nová­ka
Jin­dři­chův Hra­dec
Bar­bo­ra Pla­chá
Aleš Paichl
16.67
BRONZOVÉ PÁSMOAli­ce Jež­ko­váZUŠ Vítěz­sla­va Nová­ka
Jin­dři­chův Hra­dec
Mari­án Miku­la
Anto­nie Lama­čo­vá
16.33
BRONZOVÉ PÁSMOAne­ta Fran­co­váZUŠ Vla­di­mí­ra Ambro­se
Pro­s­tě­jov
Iva­na Šmidro­vá
Iva­na Šmidro­vá
16
BRONZOVÉ PÁSMOKate­ři­na Bitt­ne­ro­váZUŠ Vla­di­mí­ra Ambro­se
Pro­s­tě­jov
Iva­na Šmidro­vá
Iva­na Šmidro­vá
15
5. kate­go­rie
Umís­tě­níJmé­no a pří­jme­níŠko­la, vyu­ču­jí­cí, kore­pe­ti­torbodo­vý prů­měr
ZLATÉ PÁSMODia­na Vobor­ní­ko­váZáklad­ní umě­lec­ká ško­la
Blat­ná, J. P. Koub­ka 4
Ing. Vác­lav Holub
Bc.Věra Uri­án­ko­vá
22
ZLATÉ PÁSMOGab­rie­la Tla­po­váZUŠ F. Pišin­ge­ra, Trho­vé Svi­ny
Trho­vé Svi­ny
Blan­ka Daš­ko­vá
Mgr.Michael Trös­tl
21
STŘÍBRNÉ PÁSMOKris­tý­na Vrá­no­váZUŠ Vítěz­sla­va Nová­ka
Jin­dři­chův Hra­dec
Mari­án Miku­la
Anto­nie Lama­čo­vá
20.33
BRONZOVÉ PÁSMOAlž­bě­ta Hegro­váZUŠ Rož­nov pod Rad­hoš­těm
Rož­nov pod Rad­hoš­těm
Jar­mi­la Fabi­á­no­vá
Ale­na Tom­ko­vá
16.33
Diplom za účastKlá­ra Sklen­skáZŠ a ZUŠ Jese­ni­ce, p.o.
Jese­ni­ce
Mar­ké­ta Kořínková,DiS
Krs­te Bada­rov­ski
13.33
6. kate­go­rie
Umís­tě­níJmé­no a pří­jme­níŠko­la, vyu­ču­jí­cí, kore­pe­ti­torbodo­vý prů­měr
ZLATÉ PÁSMOKaro­lí­na Sehna­lo­váZUŠ Taus­si­go­va 1150
Pra­ha
Jakub Kyd­lí­ček
23
ZLATÉ PÁSMOKate­ři­na Kně­žín­ko­váZUŠ Vítěz­sla­va Nová­ka
Jin­dři­chův Hra­dec
Bar­bo­ra Pla­chá
Aleš Paichl
21.33
I. kate­go­rie — sou­bo­ry
Umís­tě­níJmé­no a pří­jme­níŠko­la, vyu­ču­jí­cí, kore­pe­ti­torbodo­vý prů­měr
ZLATÉ PÁSMOBro­ni­slav Filip
Doro­ta Smyč­ko­vá
Vero­ni­ka Smyč­ko­vá
Základ­ní umě­lec­ká ško­la, Uni­čov, Lito­vel­ská 190
Uni­čov
Věra Tur­ko­vá
22
STŘÍBRNÉ PÁSMOPavel Marek
Jakub Hádr
ZUŠ Vla­di­mí­ra Ambro­se
Pro­s­tě­jov
Iva­na Šmidro­vá
20
II. kate­go­rie — sou­bo­ry
Umís­tě­níJmé­no a pří­jme­níŠko­la, vyu­ču­jí­cí, kore­pe­ti­torbodo­vý prů­měr
ZLATÉ PÁSMOAlž­bě­ta Hegro­vá
Ela Kro­čá­ko­vá
Dita Lajš­ne­ro­vá
ZUŠ Rož­nov pod Rad­hoš­těm
Rož­nov pod Rad­hoš­těm
Jar­mi­la Fabi­á­no­vá, Lili­an Relov­ská
22
BRONZOVÉ PÁSMOKate­ři­na Bitt­ne­ro­vá
Ane­ta Fran­co­vá
ZUŠ Vla­di­mí­ra Ambro­se
Pro­s­tě­jov
Iva­na Šmidro­vá
15.67
Titul “LAUREÁT FLAUTOVÁNÍ” zís­ka­li:
Vilém Lan­gá­šek — Brno, sou­kro­má výu­ka Micha­e­la Kou­del­ko­vá
Tade­áš Tva­roh — ZUŠ Trho­vé Svi­ny, vyu­ču­jí­cí Blan­ka Daš­ko­vá
Mimo­řád­ná oce­ně­ní peda­go­gům za klavírní/cembalový dopro­vod:
Bar­bo­ra Pla­chá — ZUŠ V. Nová­ka Jin­dři­chův Hra­dec
Mgr. Kate­ři­na Malí­ko­vá — ZUŠ B. Jere­mi­á­še Čes­ké Budě­jo­vi­ce
Věra Tur­ko­vá — ZUŠ Uni­čov